Detaylar

Kategori Dil Öğrenimi - Arapça
Yayıncı Hüner Yayınevi
Liste Fiyatı 14.00
Format Kitap
Barkod-ISBN 9789944735643
Yayın Tarihi 2014-12-18
Yayın Dili Türkçe - Arapça
Orjinal Adı 12. Sınıf Arapça Yardımcı Kitap
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 160
Kapak Karton
Kağıt 1.Hamur
Boyut 165 X 240

12. Sınıf Arapça Yardımcı Kitap

12. Sınıf Arapça Yardımcı Kitap
KOD: HÜNER084

Bu kitap, 12. Sınıf Mesleki Arapça dersi müfredatında yer alan tüm ünitelerdeki dilbilgisi konularını içermektedir. Konular ders kitabı ile bir arada ele alınmıştır. Dilbilgisi konuları anlatılırken çalışmamızın öğretmenlerimize de hitapettiği gözönünde bulundurularak ayrıntılı bilgi verilmiştir. Dilbilgisi kurallarının daha iyi anlaşılması için örnek cümle ve ayetlere yer verilmiştir.

Özellikle her ünite sonunda testlere yer verilmiş, bu testler ayrıntılı çözümlenerek, öğrencilerin yanlış yapabilecekleri yerlere dikkat çekilmiş, soru yoluyla öğrenme ve öğretme tekniği uygulanmıştır. Yine her ünite sonundaki o ünite ile ilgili yeni kelimelere ve anlamlarına yer verilerek öğrencilerin Arapça öğrenmesine katkı sağlanmıştır.

İHL, Anadolu İHL ve Açık İHL Arapça dersleri için vazgeçilmez olacak bu kaynak, öğretmenlerimizin işini kolaylaştırıp kendilerine zaman kazandıracak ve öğrencilerimize faydalı olacaktır.

Kendi kendine Arapça öğrenenler, bu seri (9-10-11-12) ile Arapça konusunda önemli bir mesafe katedebileceklerdir.

Anadolu İmam Hatip Lisesi, İHL Açık Lise, AÖF- İlahıyat Önlisans, Özel Arapça Eğitimi Veren Dershaneler, Kurslar, Halk Eğitim Merkezi Arapça Dersleri, Kur'ân Arapçasına Yeni Başlayanlar ve Kendi Kendine Arapça Öğrenmek İsteyenler... için Arapça Yardımcı Kitabı

Emeği Geçenler

Yazar   : Zafer Hemek

Etiketler

Ayın Yayınevi

Satış

% 25
indirim
10.50
Liste Fiyatı : 14.00
Kazancınız : 3.50
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %25 indirim